Otevřete si v menu - nastavení - rezervační systém - klientský portál možnosti nastavení portálu. Zde si můžete nahrát podkladovou fotografii a přizpůsobit si fungování portálu dle svých představ. Vše je velmi intuitivní, zastavíme se pouze u pár bodů.

Omezení editace rezervace podle zdrojů

U některých rezervací, např. rezervací z OTA jako je Booking.com apod. není tak úplně žádoucí dovolit klientovi si rezervaci přímo u Vás modifikovat nebo ji stornovat - toto by měl udělat na portále a následně Vám tyto změny doručí náš channel manager (pokud jej ještě nepoužíváte, doporučuji si o tom přečíst zde). V nastavení portálu si můžete jednoduše omezit, které zdroje rezervací mají editaci zakázanou. Chytrý portál sice klienta nechá dojít až do samotné editace, ale pak jej upozorní, že pro tuto změnu musí kontaktovat hotel a nabídne mu ihned kontaktní formulář. Po odeslání požadavku dostanete email do své schránky a na víc se dostane i do interní komunikace s hostem na záložce "Komunikace" v kartě rezervace nebo klienta a také do interního inboxu.

Emailové šablony

Veškeré emailové notifikace jsou volně editovatelné přiřazením libovolné emailové šablony. Není to však podmínkou, můžete klientům nechat zasílat pouze naší interní šablonu.

Limity

Nezapomeňte si nastavit limity pro check-in, respektive minimální počet nocí před příjezdem, kdy portál dovolí Vašemu klientovi online check-in udělat. Budete tak mít zaručenou aktuálnost dat.
Pokud využíváte transfery, můžete také nastavit limitní počet hodin "dopředu", kdy klientovi garantujete, že transfer skutečně zprostředkujete (instant booking). Po tomto limitu bude klient obeznámen s tím, že se jedná pouze o nezávaznou poptávku.

Nápovědy

Téměř do každé stránky portálu můžete přidat vlastní poznámky nebo nápovědy pro Vaše klienty. Ušetřete si další emaily s dotazy typu od kdy do kdy máte check-in a napište si to již na portál! Jak dostanu svého hosta na portál?

Každá jednotlivá rezervace (nebo skupina), má svůj unikátní odkaz (link), přes který je možné se na portál přihlásit. Tento odkaz můžete:

  1. Vložit do emailové šablony pomocí našich proměnných a následně jej klientovi odeslat.
  2. Zkopírovat si odkaz ve velkém formuláři rezervace (prostřední sloupec, hned pod "Zdrojem" rezervace) a následně jej doručit hostovi po vlastní ose, pravděpodobně Vaším emailem.
  3. Využít možnost automatického marketingu (menu - smart hotel - online marketing) - nastavíte si kampaň, že např. vždy tři dny před příjezdem Better Hotel automaticky odešle hostům výzvu k vyplnění registračních karet online. Nemusíte tak na nic myslet, vše funguje samo, automaticky a Vy tak ušetříte ohromné množství času a zbytečné práce!